Poznaj nasz zespół

przemek

Przemysław Bazanowski

Art Director

sylwia

Sylwia Grzesińska

Account Manager

anna

Anna Federowicz

E-marketing specialist

maria

Maria Łuszczewska

Graphic Designer

krzysiek

Krzysztof Matuszak

Web Developer

szymon

Szymon Taciak

Web Developer

sebastian

Sebastian Siejek

Web Developer

patryk

Patryk Federowicz

Graphic Designer

robert

Robert Marcianiak

Web Designer

Fox Beauty

Studio Kreacja wykonało dla nas projekt logo, opracowało katalog oraz zaprojektowało wizytówki. Współpraca przebiegała płynnie za co szczególnie dziękujemy Panu Przemysławowi Bazanowskiemu za jego pełen profesjonalizm i poważne podejście do projektów i realizacji. Jest to firma godna polecenia i na pewno w przyszłości skorzystamy z ich usług.

Marcin Krzyżowski Prezes zarządu, Docufield sp. z o.o.

Współpracowaliśmy z firmą Studio kreacja w zakresie tworzenia logotypu oraz księgi marki. Efekty pracy oceniamy jako bardzo pozytywne. Z radością odbieramy pozytywne opinie klientów na temat naszej  identyfikacji wizualnej. Mogę polecić Studio kreacja jako rzetelnego i kompetentnego partnera do realizacji zaawansowanych projektów graficznych.

Przemek Kędzia CEO LLidero Sp. z o.o. www.llidero.com

„Żółci” pomogli nam zbudować naszą identyfikację marketingową. Od teraz kolor żółty oznacza dla nas aktywne słuchanie, dobre rozumienie potrzeb, ciekawą kreację i dobrą komunikację.

Marcin Ocimek IloVet

Przygotowana przez Studio Kreacja strona internetowa naszej firmy jest przejrzysta i estetyczna, dokładnie taka jak sobie ją wyobrażaliśmy. Sam projekt powstał w błyskawicznym tempie z pełnym zaangażowaniem ze strony zespołu Kreacji.

Opinie